Gürcistan Parsiyel Taşıma

Gürcistan Parsiyel Taşıma

Gürcistan Parsiyel Taşıma

Gürcistan parsiyel taşıma hizmeti, YLC Lojistik tarafından uzun yıllardır kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Her hafta düzenli olarak Gürcistan’a yapılan taşımacılık hizmetimiz için parsiyel taşımacılık da seçenekler arasındadır. Türkiye ile Gürcistan arasında taşımacılık hizmetine yönelik taleplerin çoğunun karşılanmasında Ylc Lojistik olarak etkin bir rol oynayarak müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde yüklerinin taşınmasını sağlıyoruz.

Gürcistan ile Türkiye arasındaki mesafenin kısa olması sebebiyle çok sayıda yük taşımacılığı yapılmaktadır. Ayrıca bu duruma, iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin olumlu olması da etki etmektedir. Taşımacılık hizmeti için farklı türlerdeki ürünlerin olması ve çoğunlukla müşterilerin tam dolum sağlayacak kadar yük göndermemesi, parsiyel taşımacılığı ön plana çıkarmaktadır.

Gürcistan Parsiyel Taşıma Hizmeti

Gürcistan ile mesafenin kısa olması taşımacılık hizmeti için çoğunlukla karayolunun tercih edilmesine sebep olmaktadır. Ayrıca karayolu taşımacılığının diğer taşımacılık türlerine göre öne çıkan birkaç avantajı da bu duruma etki etmektedir. Fakat yine de tercih edilmesi halinde havayolu taşımacılığı ile de hizmet verilebilmektedir.

Gürcistan için ağırlıklı olarak karayolunun tercih edilmesi, bu türe yönelik daha fazla alternatifleri de beraberinde getirmektedir. YLC Lojistik olarak bünyemizde yer alan farklı araç tipleri ile taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti ile de çeşitlilik ve alternatifler çoğalmaktadır.

Parsiyel Taşımacılığın Avantajları

Sektörün öncü firmalarından olan YLC Lojistik, Gürcistan parsiyel taşımacılık konusunda da ön plana çıkar. Kalitesi ve sağladığı avantajları ile çok sayıda kişinin tercihidir. Sağladığı avantajlar sayesinde yükün güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini ve ekonomik olmasını da önemsemektedir.

Taşımacılık hizmeti alan müşteriler, öncelikle parsiyel taşımacılığın avantajlarından yararlanmaktadır. Haftalık olarak düzenli olarak parsiyel taşımacılık hizmetinin verilmesi sayesinde herhangi bir bekleme gibi bir durum söz konusu olmadan yüklerinin planlı bir şekilde gönderimini sağlarlar. Ayrıca parsiyel taşımacılığın getirdiği avantajlardan birisi olan tam dolum sağlanmaması durumunda fazla maliyetin önlenmesi avantajını elde ederler. Farklı tiplerdeki araç seçimi sayesinde de yine aynı şekilde yüküne göre fazla maliyetin engellenmesi söz konusu olmaktadır.

Gürcistan Parsiyel Taşıma

Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti için yoğunlukla karayolunun tercih edildiğini vurgulamıştık. Bu sayede kapıdan kapıya teslimat avantajı da bu kapsamda öne çıkmaktadır. Müşterilerin talep ettiği noktalardan yüklerin alınması sağlanmaktadır. Gürcistan’da istenilen noktaya kadar yükün taşınması sağlanıp, alıcıya teslimat yapılmaktadır. Bu süreçte müşteriden alınan yükler, YLC Lojistik’e ait depolarda bekletilir. Daha sonra Gürcistan’a taşımasını gerçekleştirecek araçlara yüklenir ve gümrüklemesi de firmamız tarafından sağlanır.

Taşımacılık hizmetinden faydalanan müşterilerimizin yükleri, uzman kişiler tarafından yüklenir. Bu sayede yüklerin herhangi bir zarar görmez. Parsiyel taşımacılıkta önem arz eden yüklerin teslimat sırasına göre yüklenmesi durumu da bu süreçte ele alınmaktadır. Tüm sürecin profesyonel ekipler tarafından koordine edilmesi sayesinde sorun yaşanmasının önüne geçilir. Ayrıca yükleme işlemi sırasında yüklerin türüne de dikkat edilmektedir. Bu sayede yüklerin zarar görmesi engellenmektedir. Tabi, tüm bunlar elleçleme işleminin de azalmasında rol oynar.

Müşterilerimize sunduğumuz en önemli avantajlardan birisi de yüklerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırılmasıdır. Bunun sağlanması için profesyonel ekiplerimiz Gürcistan’a kadar ki tüm süreci planlamaktadır. Rotanın belirlenmesinden teslimatın yapılacağı noktaların önceliğine kadar tüm süreç planlıdır. Olumsuz etki edecek her durum ele alınmaktadır ve alternatif çözümler ile beraber hazır edilmektedir.

Gürcistan Parsiyel Taşımacılık Desteği ve Sigortalama

Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti, müşterinin yükü takip etmesini sağlar. Yükün teslim alındığı andan itibaren tüm durumlar müşteriye bilgilendirme mesajı olarak iletilmektedir. Dilediği durumlarda da kendisinin kontrol etmesi ve süreç hakkında bilgi alması mümkündür. Buna ek olarak 7/24 hizmet veren destek ekibimiz bulunmaktadır.

YLC Lojistik, tüm taşımacılık hizmetlerinde yaptığı gibi Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti için de yükü sigortalar. Bu sayede herhangi bir olumsuz durum için yükleri güvence altına almaktadır ve mağduriyet yaşanmasını engellemektedir.

Parsiyel Taşıması Yapılan Yükler

Gürcistan ile Türkiye arasında çok farklı sayıda ve çeşitlilikte yükler taşınmaktadır. Bu kapsamda her iki tarafında da çoğunlukla demir çelik ve tekstil ürünlerinin taşıması talep edilmektedir. Ayrıca otomotiv ve yedek parça, gıda ve beyaz eşya gibi yük tipleri de yoğun şekilde taşınır.

Gürcistan Parsiyel Taşıma Yaptığımız Şehirler

Her hafta Salı ,Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri Gürcistan’a karayolu ile parsiyel taşıma hizmetimiz mevcuttur. İzmir ,Konya ,Bursa ,Eskişehir, Konya, Sinop, Düzce ,Kayseri, Antalya ,Balıkesir, Denizli ,Malatya ,Manisa, Sakarya ,K.maraş ,G.antep ,Uşak ,Samsun ,Ankara ,Trabzon, Tokat ,Kocaeli, Muğla ,Amasya, Aydın ,Afyon, Edirne ,Tekirdağ, Mersin ,Zonguldak başlıca olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinden Ataşehir toplama merkezimize parsiyel alımları gerçekleştirip, İstanbul Erenköy ve Muratbey gümrüğünden çıkışlar yapıyoruz. Talep edilen özel durumlarda parsiyel yükünüzü aldığımız şehirdeki gümrükten de çıkış işlemlerinizi yapabiliriz.

Türkiye sınırları içinde karayolu nakliye ile tüm şehirlerden yüklerin alınması yapılmaktadır. Teslim alınan yüklerin Gürcistan’a ulaştırılması sonrasında talep edilmesi durumunda kapıya kadar teslimat hizmeti mevcuttur. Gürcistan sınırları içindeki tüm şehirlere teslimat seçeneğimiz mevcuttur. Yoğunluk ise Batum, Poti, Tiflis ve Kutaisi şehirleridir.

Sizde Gürcistan’ a yollayacağınız parsiyel yükleriniz için bizimle iletişime geçin.

, ,