İstanbul Tiflis Nakliye

istanbul tiflis nakliye

İstanbul Tiflis Nakliye

YLC Lojistik olarak nakliye hizmetini birçok farklı ilden ve farklı ülkelere vermekteyiz. Fakat yoğunluk daha çok İstanbul ve çevre illerinde üretimin olduğu illerde olmaktadır. Gürcistan ile sıkı bir ticari ilişkinin olması sayesinde de İstanbul Tiflis nakliye hizmeti oldukça yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bu talebi karşılanması noktasında ise öncülük eden bir firmayız.

YLC Lojistik, İstanbul merkezli bir firmadır ve deposu da İstanbul’da yer almaktadır. Gümrük Müdürlüğü’ne olan yakınlık sayesinde de birçok süreç hızlı ve pratik bir şekilde işletilmektedir. Farklı illerden alınan yükler de İstanbul’da yer alan depolara getirilerek buralardan yüklemesi yapılmaktadır. İstanbul Tiflis nakliye hizmeti için farklı taşımacılık türleri kullanılabiliyor olsa da neredeyse tamamı karayolu ile taşınmaktadır ve müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Tiflis Nakliye Hizmeti

Bu hizmet için çoğunlukla karayolu tercihi yapılmaktadır. İki şehir arasında mesafenin yakın olmasına ek olarak karayolu ulaşım şartlarının uygun olması tercih edilme sebeplerinin en öne çıkanlarıdır. Karayolu taşımacılığı ile maliyetlerin düşmesi de bunlara dâhil edilebilmektedir.

İstanbul ile Tiflis arasında yük taşımacılığı için YLC Lojistik bünyesinde yer alan araçlar kullanılmaktadır. Farklı araç tiplerine sahip olmamız sayesinde her türlü yüke uygun bir araç bulmak mümkündür. Ayrıca karayolu taşımacılığında kullanılabilen parsiyel taşımacılık da tercih edilerek maliyetin daha da düşürülmesi mümkündür.

İstanbul Tiflis Nakliye Avantajları

YLC Lojistik olarak Türkiye’den birçok farklı ülkeye ve şehirlerine taşımacılık hizmeti sunmaktayız. İstanbul ve Tiflis arasında yapılan nakliye hizmeti de bunlardan birisidir. Sektörün öncü firmalarından olmamızı sağlayan birçok avantaj, İstanbul Tiflis nakliye hizmetimizde de ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Tiflis nakliye hizmeti için tercih edilecek taşımacılık türüne göre parsiyel taşımacılık seçeneği de mevcuttur. Çoğunlukla karayolu tercihi yapıldığından dolayı haftalık olarak düzenli bir şekilde Tiflis’e nakliye hizmeti sunulmaktadır. Yaklaşık olarak haftalık 4-5 gün yüklerinizi tam dolum veya parsiyel taşımacılık seçeneğiyle gönderebilirsiniz. YLC Lojistik olarak sağladığımız bu hizmet sayesinde de hem vakit kaybı yaşanmamaktadır hem de maliyet ciddi derecede düşmektedir. Gürcistan karayolu taşımacılığında komple yük ihtiyaçlarınızı da kendi öz malvarlığımız tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Tiflis’e yük gönderimi yapacak müşterilerin farklı tiplerdeki yükleri için çok sayıda araç tipimiz mevcuttur. Bu sayede istenilen araç tipi seçilerek gönderim sağlanır ve yüklerin zarar görmesi engellenir. Ayrıca gümrükleme işlemi için Gümrük Müdürlüğü’ne yakın yerde olmamız da müşterilerimize ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

İstanbul ile Tiflis arasında taşımacılık hizmeti kapıdan kapıya hizmetini de kapsamaktadır. Müşterinin yükleri, Türkiye’nin her ilinden alınarak gönderimi yapılmaktadır. Taşıması yapılan yüklerin alıcının adresine kadar gönderimi sayesinde de hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca sürecin uzamaması ve yükün tekrar boşaltılıp yüklenmemesi de düzenleme işlemini azaltır. Bu sayede yükün zarar görmesi de engellenebilmektedir. Uzman kişilerden oluşan profesyonel ekipler tarafından da tüm süreç planlanarak aksamaların olması engellenir.

İstanbul Tiflis nakliye hizmeti için diğer hizmetlerimizde olduğu gibi uzman kişiler görev almaktadır. Bu sayede yüklerin yüklenmesi adımından araçların gideceği rotaya kadar her detay profesyonelce planlanmaktadır. Rotanın belirlenmesi işleminde hava ve yol koşullarına dikkat edilmektedir ve olası bir aksama durumunun önüne önceden geçilebilmektedir.

istanbul tiflis nakliye

Destek ve Sigortalama

YLC Lojistik olarak müşterilerimizin memnuniyetine yönelik birçok hizmetimiz de mevcuttur. Öncelik olarak akıllardaki tüm soruların ortadan kaldırılması ve teknik destek de alabilmeleri için her an ulaşabilecekleri bir destek ekibimiz mevcuttur. Tamamen uzman kişilerden oluşan bu ekip sayesinde de sürece yönelik her detaya dair sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

İstanbul Tiflis taşımacılık hizmeti satın alan müşterilerimiz ise tüm süreci şeffaf bir şekilde takip edebilmektedir. Bu hizmet sayesinde müşterilere, yüklerinin durumunu görebilecekleri bir ara yüz sağlanmaktadır. Ayrıca müşteriler destek ekibinden de bu konularda bilgi ve geri dönüşler alabilmektedir. Ayrıca tüm süreç boyunca yükün durumunda yaşanan bir değişim, müşteriye anında bilgilendirme olarak iletilmektedir. Bu sayede müşteri ve alıcı için şeffaf bir hizmet sunulmaktadır.

YLC Lojistik ile taşımacılık hizmeti için sigortalama seçeneği de mevcuttur. Anlaşmalı olunan sigorta kuruluşları ile sizin yerinize gerekli tüm işlemler yapılarak sigorta talimatı verilebilmektedir. Bu sayede herhangi bir olumsuzluğa karşı güvence sağlanarak, mağduriyetlerin önüne geçilmektedir.

Tiflis Nakliye Fiyatları

İstanbul’dan haftanın 4 günü Tiflis’e firmamıza ait tırlarımız parsiyel yüklerinizi taşıyor. Tiflis’ e gidecek yükleriniz için fiyatları belirlemede desi ya da tonaja göre fiyatlar değişmektedir. Desi ya da ton olarak hangisi daha yüksek değere sahipse bu değeri fiyatlandırmada baz almaktayız. Bunun nedeni ise örneğin” pamuğun kg değeri düşük olmasına rağmen kapladığı alan çok büyük olmaktadır. Bir tırın yol maliyetlerini düşündüğümüzde tonaj hesabı ile bu yükün Tiflis’ e ulaştırılması maalesef maliyeti karşılamamaktadır.” Bundan dolayı göndereceğiniz kargolarda büyük değeri baz almaktayız. Tiflis nakliye fiyatlarımız 100 dolardan başlayıp, yük tonajı ya da desi boyutuna göre değişmektedir.

Desi Nasıl Hesaplanır?

Desi paketlenmiş bir yükün cm cinsinden en, boy ve yüksekliğin birbiriyle çarpılması ile bulunan değerin 3000 e bölünmesidir. Örneğin 100cm yükseklik, 60cm genişlik, 210cm uzunluğu olan bir yük 100x60x210=1260000/3000 = 420 desidir.

tiflis nakliye desi hesaplama
Scroll to Top