Rusya Karayolu Nakliye

rusya karayolu nakliye

Rusya Karayolu Nakliye

YLC Lojistik, Rusya Karayolu Nakliye hizmetini karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığı ile sunmaktadır. Rusya ile Türkiye arasındaki yoğun ticari ilişkiler, iki ülke arasındaki ithalatın ve ihracatın yoğun olmasını sağlamaktadır. Bu da iki ülke arasında yoğun bir taşımacılık talebi demektir. YLC Lojistik olarak bu talebi karşılama noktasında kaliteli ve profesyonel bir hizmet vererek, öncülük eden bir firmayız.

Türkiye ile Rusya arasında çok farklı tiplerde yükler taşınmaktadır. Bu sebeple yükün tipine göre farklı taşımacılık seçenekleri değerlendirilir. Fakat her tür için ortak olan parsiyel taşımacılık seçeneğidir.

Rusya Karayolu Nakliye Hizmeti

YLC Lojistik olarak Rusya’ya haftanın belirli günlerinde taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Talebin yoğunluğuna göre sayısı bazen değişiyor olsa da talebi karşılamaya yetecek nitelikte olmaktadır. Rusya Karayolu Nakliye hizmeti de aynı oranda ihtiyaca yönelik olarak sunulmaktadır.

Rusya Karayolu Nakliye hizmeti, çoğunlukla karayolu tercihi ile kullanılmaktadır. Rusya’ya yapılan taşımacılığın yoğunluğu da karayolu taşımacılık hizmetinde oluşmaktadır. YLC Lojistik olarak bünyemizde bulunan çok sayıda araçla bu hizmet verilmektedir. Ayrıca Müşteri memnuniyetin de oldukça yüksek olduğu bir hizmetimizdir.

YLC Lojistik Rusya Karayolu Nakliye Avantajları

YLC Lojistik, sunmuş olduğu hizmetlerini rakiplerine oranla birçok avantajla sunmaktadır. Bu avantajları çoğu taşımacılık türüne has avantajlar olsa da birçok noktada yenilikçi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Rusya Karayolu Nakliye hizmetinde de sektörün öncü firmalarından birisi olarak birçok avantaja sahiptir.

Rusya taşımacılık hizmeti için ağırlıklı olarak karayolu tercihi yapılıyor olsa da havayolu ve denizyolu da alternatifler arasındadır. Karayolunda sağlanan parsiyel taşımacılık seçeneği, bu taşımacılık türleri için de geçerlidir. Yükün tam dolum sağlayamayacağı durumlarda parsiyel taşımacılık hizmeti ile farklı müşterilerin yükleri birleştirilmektedir. Bu sayede maliyet ciddi oranda düşmektedir ve bekleme süresi de olmamaktadır.

YLC Lojistik, bünyesinde uzman kişileri barındırmaktadır. Uzman kişiler tarafından oluşturulan profesyonel ekipler, yükün yüklenmesinden teslimatına kadar tüm süreçte görev almaktadır. Parsiyel taşımacılık için önem arz eden yükün doğru şekilde yüklenmesi de uzman kişiler sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede taşıma sırasında yükün zarar görmesi önlenmektedir. Ayrıca teslimat sırasında da herhangi bir şekilde zaman kaybının önüne geçilmektedir.

rusya karayolu nakliye

Türkiye’den Rusya’ya ağırlık olarak karayolu taşımacılığının tercih edildiğini belirtmiştik. Rusya’ya parsiyel taşımacılık için tercih edilen karayolu taşımacılığı, kapıdan kapıya teslimatı da en iyi şekilde desteklemektedir. Yükün yüklenmesi işleminden itibaren en az şekilde elleçleme işlemi ile kapıya kadar teslimat yapılabilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden yük teslim alınarak taşımacılığı sağlanmaktadır. Bu sayede maliyet azalmaktadır ve zamandan ciddi bir tasarruf edilmektedir.

Rusya Karayolu Nakliye hizmeti, çıkış ve varış saatleri yönünden oldukça tutarlı bir şekilde sunulmaktadır. Müşteriden talep edildiği zamanda alınan yükler, belirtilen süre içinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Bu sayede er iki taraf için de oldukça planlı bir süreç işlemektedir.

Rusya ile Türkiye arasında taşınan farklı tiplerdeki yükler, YLC Lojistik bünyesindeki farklı araç tipleri ile taşınmaktadır. Bu sayede yükün türüne ve hassasiyetine göre en uygun araç tipi seçilebilmektedir. Bu sayede yükün sorunsuz ve herhangi bir hasar almadan ulaştırılması sağlanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Şeffaf Hizmet

YLC Lojistik olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Rusya Karayolu Nakliye hizmetinde de oldukça şeffaf bir yönetim benimsemekteyiz. Şeffaf bir şekilde işletilen süreçler, müşteriler ile paylaşılmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu hizmetlerimiz, her geçen gün daha kaliteli bir hale gelmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde sunduğumuz bilgilendirme sayesinde müşterinin yükünün her durumu bilmesi sağlanmaktadır. Yükün durumundaki herhangi bir değişim, hızlı bir şekilde bilgilendirme mesajı ile müşteriye ulaştırılmaktadır. Ayrıca dileyen müşteriler, istedikleri zaman yükün durumunu da sorgulayabilmektedir.

YLC Lojistik’ten hizmet alan veya hizmet almayı düşünen herkes, destek ekibimizle görüşme gerçekleştirebilmektedir. Konularında uzman kişilerden ulaşan destek ekibimiz firmamız bünyesinde hizmet vermektedir. Bu ekibimiz, hem teknik anlamda hem de bilgilendirme anlamında 7/24 destek sağlamaktadır.

Rusya Karayolu Nakliye Hizmeti Sunulan Ürün Grupları

Türkiye’den Rusya’ya taşımacılık işlemi genellikle ağır tonajlı olmaktadır. İthalat ve ihracatın yoğun olduğu iki ülke arasında Türkiye’den Rusya’ya ağırlıklı olarak meyve ve sebze taşımacılığı yapılmaktadır. Gıda tipinde olan bu taşımacılık için herhangi bir zarar görmemesi kadar yükün bozulma ihtimali de önem arz etmektedir. Bu sebeple bu ihtiyaca yönelik araç tipleri her daim bu hizmet için yeterli sayıda bulundurulmaktadır.

Konu ile ilgili daha geniş yazımızı” karayolu nakliye yazımızı buradan “okuyabilirsiniz.

Scroll to Top