Azerbaycan Nakliye

azerbaycan nakliye hizmeti

Azerbaycan nakliye hizmeti, YLC Lojistik tarafından kendi bünyesindeki araçlarla ve uzman ekibiyle verilmektedir. Komple nakliye hizmetine ek olarak parsiyel nakliye hizmeti de sunulurken; ağırlıklı olarak Azerbaycan nakliye tercih edilmektedir.

Ülkelerin birbirine yakın olmasına ek olarak kardeş ülke olarak isimlendirilmesi, iki ülke arasındaki ticaretin yoğun olmasını sağlamaktadır. Azerbaycan nakliye hizmetine, ağır sanayi ürünleri alışverişi olmasına ek olarak hafif sanayi ürünleri de talep görmektedir. Bu sebeple Azerbaycan Nakliye talebi iki ülke arasında sıklıkla talep edilmektedir ve bu talebin karşılanmasında önemli rol oynamaktayız.

Azerbaycan Nakliye Hizmeti

Azerbaycan nakliye hizmeti kapsamında haftalık olarak araçlar çıkmaktadır. Bu durum, talebe göre sıklaştırılabilmektedir ve müşterilerin bekleme süreleri mümkün oldukça azaltılmaktadır. Ağırlıklı olarak tırlarla gerçekleştirilen taşımacılık hizmeti, son teknolojiler ve profesyonel ekiple desteklenmektedir.

Azerbaycan nakliye için sağladığımız ve sunduğumu çözümler sayesinde sektöre öncülük etmekteyiz. Komple ve parsiyel nakliye hizmetimize ek olarak özel proje taşımacılığı, ekspres taşımacılık ve gabari yük taşımacılığı hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız.

Azerbaycan Nakliye Avantajları

YLC Lojistik olarak sunduğumuz Azerbaycan nakliye hizmeti ile müşterilerine pek çok avantaj sağlamaktadır. Öncelikle tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimiz, sorunsuz bir teslimat için en önemli artılarımızdır.

Azerbaycan nakliye hizmeti kapsamında yüklerin araçlara yüklenmesi ve boşaltılmasında tamamen uzman ekipler görev almaktadır. Bu ekiplere son teknoloji ürünler eşlik etmektedir. Bu sebeple yüklerin hasar görmesi mümkün oldukça engellenirken, yükleme ve boşaltma işlemlerinde yaşanabilecek aksaklıkların da önüne geçilmiş olmaktadır. Özellikle parsiyel nakliye noktasında bu durum daha da önem arz etmektedir.

YLC Lojistik olarak Azerbaycan nakliye hizmetimizde zamanında teslimata önem göstermekteyiz. Bu sebeple yüklerin alınmasından araçlara yüklenmesine, çıkış saatinden varış saatine kadar her aşamayı özenle planlayarak, bu sürelerin ötelenmemesine gayret ediyoruz. Bu konuda da oldukça yüksek bir müşteri memnuniyetine sahibiz!

Azerbaycan Nakliye Yöntemleri

Azerbaycan taşımacılık için firmamız tarafından birçok alternatif sunulmaktadır. Bu sayede müşterilerin kendisine en uygun olanını seçebilme şansı bulunmaktadır. Komple taşımacılık hizmeti alınabileceği gibi yükün miktarına göre Azerbaycan parsiyel nakliye hizmeti de alınabilir. Bunlara ek olarak; özel proje taşımacılığı ve ekspres taşımacılık da tercih edilebilir. Türkiye Gümrükleme işlemleri içinde hizmet alabilirsiniz.

Azerbaycan nakliye hizmeti, ağırlıklı olarak karayolu taşımacılığı ile yapılmaktadır. Bu da karayolu taşımacılığının sunduğu avantajlara sahip olmak demektir. Karayolu taşımacılığının en ön plana çıkan avantajı ise kapıdan kapıya teslimat seçeneğidir. Müşterilerin yüklerinin özellikle fabrikadan teslim alınarak Azerbaycan’a sorunsuz iletilmesi en büyük artılardandır. Bu sürecin doğru ve sorunsuz yürütülmesi ise tecrübe ve uzman ekipler ile sağlanabilmektedir.

Yüklerin araçlara yüklenmesi ve boşaltılması işlemleri sırasındaki yükleme işlemleri, mümkün oldukça azaltılmaktadır ve son derece titizlikle yapılmaktadır. Özellikle parsiyel nakliye hizmeti için bu süreç çok önemlidir. Elleçleme işlemlerinin fazla olması yüke hasar verebileceği gibi zaman kaybına da neden olmaktadır.

Azerbaycan taşıma hizmeti alan müşteriler, tüm soru ve sorunları için 7/24 destek alabilmektedir. Bu sayede taraflar arası herhangi bir güvensizliğin önüne geçilmektedir. Ayrıca taşıma esnasındaki tüm süreçle ilgili olarak müşteri bilgilendirmesi yapılarak, müşterinin süreci takip etmesi sağlanmaktadır.

YLC Lojistik tarafından taşınacak yükler, teslim alındığı andan itibaren sigortalanmaktadır. Bu sayede herhangi bir aksaklık veya hasar durumunda tarafların sorun yaşaması engellenmektedir. Yüklerin teslim edilmesine kadar ki tüm süreçlerde sigorta devam etmektedir.

Azerbaycan Nakliye ile Taşıması Yapılan Yükler

Türkiye ile Azerbaycan arasında bir çok anlamda bir uyum söz konusudur. Kardeş ülke olarak nitelendirilen Azerbaycan’la bu ilişki, ticarete de şüphesiz yansımaktadır. Bu da iki ülke arasındaki taşımacılık yoğunluğunun artması demektir.

Azerbaycan, doğalgaz ve petrol bakımından zengindir. Ayrıca demir cevherleri bulunmaktadır ve zengin tarım arazileri mevcuttur. Bu da sadece Türkiye’den Azerbaycan’a değil, Azerbaycan’dan da Türkiye’ye yoğun bir nakliye yapılması demektir. Azerbaycan’ın ithal ve ihraç ettiği ürünler düşünüldüğünde de Türkiye birinciliği zorlamaktadır.

Türkiye ve Azerbaycan arasında ağırlıklı olarak tarım ürünleri, petrokimya, demir-çelik, yiyecek, tekstil, hayvan ve silah taşınmaktadır. Birçoğu ağır tonajlı olan bu ürün gruplarının taşınmasında YLC Lojistik olarak yıllardır hizmet vermekteyiz ve yüksek bir müşteri memnuniyetine sahibiz.

Azerbaycan Nakliye Hizmet Verilen Şehirler

Azerbaycan nakliye hizmeti kapsamında İkitelli’de yer alan depolarımız hizmet vermektedir. Taşınacak olan yüklerin, depolarımıza taşınması ve buradan da Azerbaycan’a taşınması işlemi gerçekleştirilir. Azerbaycan’a taşınan yükler, çoğunlukla Bakü, Astara, Nahçıvan ve Ağdaş şehirleridir.

azerbaycan parsiyel nakliye
Scroll to Top