Azerbaycan Parsiyel Nakliye

azerbaycan parsiyel nakliye

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmeti, YLC Lojistik tarafında uzun yıllardır yüksek bir müşteri memnuniyeti ile sunulmaktadır. Uzman kişilerin görev aldığı bu hizmet, oldukça yoğun talep görmektedir ve firmamız bu talebin büyük ölçüsünü karşılamaktadır.

Azerbaycan ve Türkiye arasındaki mesafenin kısa olması yoğun bir taşımacılık talebini doğurmaktadır. Ayrıca olumlu ticari ilişkilerle birlikte kardeş ülke durumunda olmaları da ciddi şekilde bu talebi artırmaktadır. İthalat ve ihracatın yoğun olduğu iki ülke arasında çok farklı tiplerde de yüklerin taşınması yapılmaktadır.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye Hizmeti

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmeti, haftalık olarak belirli günlerde sağlanmaktadır. Bu sayede yüklerin bekleme süreleri oldukça kısa sürmektedir. Ayrıca farklı yük gruplarının taşıması sağlandığı için bünyemizde farklı araç tipleri de yer almaktadır.

Azerbaycan taşımacılık hizmetinin bir türü olan parsiyel nakliye konusunda getirdiğimiz çözümler ile de sektöre öncülük edilmektedir. Depo hizmetimiz ile müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar, tercih edilmemizi her geçen gün artırmaktadır. Parsiyel taşımacılığa ek olarak Azerbaycan’a komple taşımacılık, proje taşımacılığı ve ekspress taşımacılık gibi birçok farklı hizmetimiz de mevcuttur.

azerbaycan parsiyel

Azerbaycan Parsiyel nakliye Avantajları

Türkiye ile Azerbaycan arasında çoğunlukla karayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Karayolu taşımacılığının getirdiği birçok avantaj, parsiyel nakliye avantajları ile birleşmektedir. Ayrıca YLC Lojistik olarak sunulan bağımsız avantajlar ile de müşterilere birçok avantaj sunulmaktadır.

Azerbaycan parsiyel nakliye, komple taşımacılık için uygun olmayan yük miktarı durumunda ortaya çıkmaktadır. Müşterilerin maliyetini düşürmeye yönelik olan bu hizmet, karayolu ile beraber diğer taşımacılık türleri için de sunulmaktadır. Parsiyel nakliye için konularında uzman kişiler görev almaktadır ve tüm süreç bu kişiler tarafından yönetilmektedir.

Parsiyel nakliye hizmeti, kapıdan kapıya hizmeti de kapsamaktadır. Müşteri tarafından talep edilmesi durumunda Türkiye’nin her yerinden teslim alınan yükler, Rusya’daki alıcının kapısına kadar götürülmektedir. Bu sayede ekstra maliyetlerden ve iş yükünden arınma sağlanmaktadır. Ayrıca yükleme yapılan aracın teslimata kadar görev alması, yükün elleçleme işlemini de ciddi oranda azaltmaktadır. Elleçleme işleminin azalması ise ciddi bir zaman kazancı sağlarken, yükün boşaltma ve yükleme sırasında hasar görme riskini de düşürmektedir.

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmeti, bünyemizdeki profesyonel ekip tarafından yürütülmektedir. Sürecin tamamen uzman kişiler tarafından yürütülmesi sayesinde yaşanılabilecek aksaklıkların önüne geçilmektedir. Araçların gideceği rotalar bile bu kişiler tarafından belirlenmektedir. Bu sayede yol ve hava koşulları da sürece dâhil edilerek alternatif çözümler ile problem daha ortaya çıkmadan çözümü bulunmuş olmaktadır. Bu sayede yükün teslimatında ve teslimat süresinde bir aksama olmamaktadır.

Azerbaycan ile Türkiye arasında gerçekleştirilen taşımacılık, çok farklı çeşitlilikte yükü içermektedir. Bu da taşımacılık sırasında kullanılması gereken farklı tiplerdeki araçlar demektir. Bünyemizde yer alan farklı özellikteki araçlar ile iki ülke arasındaki her türlü yükün taşıması yapılabilmektedir.

Destek ve Yüklerin Sigortalanması

Azerbaycan’a yapılan taşımacılık hizmeti, diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi tamamen şeffaf bir şekilde işletilmektedir. Tüm süreç müşteriye şeffaf bir şekilde sunularak hem güven sağlanır hem de müşterinin süreci takibi sağlanmış olur. Yükün teslim alınmasından itibaren müşteriler tarafından yükün durumunu sorgulanabilmektedir. Ayrıca yükün durumunda meydana gelen tüm güncellemeler müşteriye anında iletilmektedir. Havayolu Taşımacılığı için bu yazımız da dikkatinizi çekebilir.

Azerbaycan parsiyel nakliye konusunda tüm soruların cevaplanması amacıyla bir destek ekibimizde bulunmaktadır. Tamamen uzman kişilerden oluşan bu ekip, teknik anlamda da destek sağlamaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz destek ekibimiz ile her türlü soruların cevabını alabilirsiniz ve dilerseniz yükünüz hakkında da bilgilendirme isteyebilirsiniz.

YLC Lojistik olarak birçok sigorta kuruluşu ile çalışmaktayız. Bu sayede yükün sigortalanması talep edildiğinde yerinize bunu yaparak sürecin müşteri açısından kolaylaşmasını sağlarız. Sigortalanan yükler, herhangi bir olumsuz ve hasara karşı artık koruma altındadır. Bu sayede herhangi bir mağduriyetin yaşanmasının önüne geçilmiş olmaktadır.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye Yük Grupları

Azerbaycan ile Türkiye arasındaki sıkı bağlar, ticari ilişkilere de ciddi şekilde yansımıştır. Öyle ki, Türkiye ithalat ve ihracat konusunda neredeyse birinci konumdadır. İki ülke arasında gerçekleştirilen taşımacılık, genellikle ağır tonajlı olmaktadır. Tarım ürünleri, yiyecek, tekstil, silah, hayvan ve petrokimya ürünleri gibi çok sayıda farklı türün taşınmaktadır. İki ülke arasındaki bu çeşitlilik ise YLC Lojistik tarafından sunulan farklı araç tipleri ile rahatlıkla taşınabilmektedir.

Scroll to Top