Rusya Nakliye

rusya nakliye

YLC Lojistik, Rusya nakliye hizmeti de dâhil olmak üzere karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığında bir çok ülkeye hizmet vermektedir. İthalat ve ihracat nakliyeleri için Rusya Nakliye ile yoğun bir taşımacılık trafiği oluşurken; bu talebin karşılanmasına YLC Lojistik olarak öncülük etmekteyiz.

Rusya’nın Türkiye’ye çok uzak olmaması ve sıkı bir ticari ilişkinin olması sayesinde düzenli olarak yük taşımacılığı yapılmaktadır. Ürün gruplarının çok farklı olması sebebiyle Rusya Nakliye konusunda taşımacılık için birçok alternatif de sunulmaktadır. YLC Lojistik olarak bu noktada tüm imkânlarımızı kullanarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Rusya Nakliye Hizmeti

Rusya nakliye hizmeti için ihtiyaca yönelik araç sayısı belirlenmektedir ve haftanın günlerine uygun bir şekilde dağılım sağlanmaktadır. Bu sayede hemen hemen her gün Rusya nakliye için hizmet veren araç bulmak mümkün olmaktadır. Ayrıca havayolu seçeneği de her daim bulunmaktadır ve tercihe göre havayolu taşımacılığında da kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Rusya nakliye hizmeti için komple ve parsiyel taşımacılık tercihleri de yer almaktadır. Özellikle parsiyel taşımacılık sayesinde komple bir aracı dolduramayan müşteriler, hem uygun fiyatla gönderim sağlarken hem de yüklerini bekletmeden gönderebilmektedir.

rusya nakliye

Rusya Nakliye Hizmeti İçin Sağladığımız Avantajlar

YLC Lojistik olarak Rusya nakliye dâhil birçok ülkeye nakliye hizmeti sağlanmaktadır. Piyasanın önde gelen firmalarından olarak, firmamıza gösterilen yoğun talebin bir nedeni de müşterilere sağladığımız avantajlardır.

Rusya lojistik hizmetimiz, tamamen profesyonel ve tecrübeli ekipler ile yürütülmektedir. Her aşamasında yer alan bu ekipler, son teknoloji ürünlerin de desteğiyle süreçleri sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Ayrıca çok farklı ürün gruplarının taşımacılığı yapıldığı için bunların planlaması da yöneterek, hasarsız ve aksamadan teslimat yapılmasına eşlik etmektedir.

Türkiye ve Rusya arasındaki karşılıklı taşımacılık hizmeti için farklı alternatifler sunan YLC Taşımacılık, bu sayede müşterilerine en uygun yöntemi belirlemektedir. Hem zaman hem de maddi anlamda kazanç sağlayan bu alternatifler sayesinde müşterinin memnuniyeti artarken, verimlilik de artmaktadır.

Rusya’ya taşımacılık için çoğu zaman karayolu tercihi yapılmaktadır. Uygun fiyatlı olmasına ek olarak kapıdan kapıya teslimat seçeneğinin de olması, bu alternatifi öne çıkarmaktadır. Müşterilerin kapısından alınarak araçlara yüklenen yükler, Rusya’daki hedeflerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bu da hem zamandan kazanç sağlarken hem de aşamaları azalttığı için elleçlemeyi düşürmektedir.

Rusya nakliye hizmeti için müşterilerin en önem verdiği noktalardan birisi de destek ve bilgilendirmedir. Bu noktada sunulan 7/24 destek ile müşterilerin kafasındaki tüm sorular cevaplandırılmaktadır. Ayrıca taşıma sürecindeki tüm aşamalarda müşteriye farklı kanallardan bilgilendirmeler yapılabilmektedir.

Rusya taşımacılık hizmeti alan müşterilerin yükleri, teslim alınıp teslim edilene kadar sigortalanmaktadır. Bu sayede herhangi bir aksaklık veya hasara karşı koruma altında olmaktadır.

Karayolu taşımacılığını tercih eden müşteriler için çıkış ve varış saatlerinde aksaklıklar pek olmamaktadır. Ayrıca teslim alma zamanı ile beraber teslimat zamanı esnek olmaktadır ve istenilen zamanlarda bu işlemler yapılabilmektedir. Bu da her iki taraf için planlama anlamında kolaylık sağlarken, sorunsuz ve verimli bir taşımacılık sağlanmış olmaktadır.

Türkiye-Rusya Arasında Taşıması Yapılan Yük Grupları

Türkiye, Rusya ile yoğun bir ithalat ve ihracat trafiğinde olmaktadır. Bu da iki ülke arasında taşımacılık talebini artırmaktadır. Özellikle ağır tonajlı yükler için yoğun bir nakliye talebi olmaktadır.

Rusya, ciddi oranda Türkiye’ye ürün ihraç etmektedir. Bu ürünlerin Türkiye’ye getirilmesi noktasında da Rusya nakliye hizmetimizden faydalanmak mümkündür. Çok fazla sayıda çeşitliliğe sahip bu ürünlerden bazıları ise; taş kömürü, demir-çelik ürünleri, ayçiçeği, buğday ve alüminyum şeklindedir. Çoğu ağır tonajlı olabilecek bu ürünler, komple taşımacılık ile getirilebileceği gibi parsiyel taşımacılık ile karayolu üzerinden de getirilmektedir.

Türkiye ise Rusya’ya ağırlıklı olarak meyve ve sebze gönderimi yapmaktadır. Bu ürünlerin bozulma ihtimalinin yüksek olması sebebiyle de aksamalar yaşanmadan hızlıca ulaştırılması gerekmektedir. Bu noktada Rusya nakliye hizmetinin önemi ortaya çıkmaktadır ve firmamızın tercih sebebi olması da yaptığımız işin kalitesini yansıtmaktadır.

Rusya Nakliye İle Hizmet Verilen Şehirler

Rusya nakliye hizmeti ile yurtiçindeki tüm şehirlerden yükler teslim alınabilmektedir. Rusya’ya teslimat noktasında ise hemen hemen her şehre teslimat yapılmaktadır. Fakat yoğunlukla talep; Moskova, Kazan, Astrahan, Rostov ve Krasnodar şehirlerinden olmaktadır.

rusya nakliye
Scroll to Top