DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

Genel merkez 500 m2 alan üzerinde kurulu İstanbul İkitelli Merkez Lojistik tesislerimizde yürüttüğümüz operasyonlar ile müşterilerimizin lojistik faaliyetlerini onların adına üstleniyoruz. Böylece ürünlerinin depolanmasını ve dağıtım hizmetlerinin daha verimli organize edilmesini sağlayarak sunduğumuz hizmet süreçlerinde müşteri memnuniyetini en iyi şekilde geliştirmeyi hedefliyoruz.

aRaporlarımızı ve performans kriterlerimizi takip ederek kendi ana faaliyetlerinde odaklanan müşterilerimizin, bizi kendi lojistik departmanı olarak bir iş ortağı gibi görmelerini tercih ediyoruz.

Depolama Hizmetimiz kapsamında:

– Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda depo ve müşteri yeri seçimi
– Lokal ve global tedarikçilerden gelen ürünlerin depolama ile kabul işlemleri
– Ürüne uygun ve sipariş hazırlama süreçlerinin projelendirilmesi ve uygulanması
– Stok takibi yöntemleri ile stok yönetimi,
– Mikro ve makro dağıtım ve nakliye hizmetleri.

YLC Trans‘da detayların en küçüğü bazen çok büyük bir fark yaratmak için yeterlidir. Tüm Lojistik süreçlerimizde ve detaylı çalışmalarımızla rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. YLC Trans Depo Yönetimi tüm lojistik faaliyetler içerisinde en büyük paya sahip dilimlerden biridir. Ve bu dilimin iyi yönetilmesi gereklidir.  Bu satış noktalarının planlanan zamanlarda beslenmesi, stok ve sipariş hazırlama doğruluk oranlarının yüksek tutulabilmesi lojistik maliyetinin dolayısıyla da ürün Lojistik faaliyetler her ne kadar benzer olsa da, her sektörün lojistik ihtiyacı farklıdır. Lojistik Operasyonların tek bir kontrol merkezinden sağlanması; sürecin daha iyi yönetilmesini ve maliyet avantajını da beraberinde getirmektedir.

Scroll to Top