Özbekistan Nakliye

özbekistan nakliye

YLC LOJİSTİK olarak Özbekistan nakliye hizmeti ile beraber birçok farklı ülkeye nakliye hizmeti verilmektedir. Taşımacılık sektöründe tecrübeli ve uzman ekibiyle faaliyet gösteren firmamız, farklı taşımacılık türleri için müşteri memnuniyeti yüksek hizmetler sunmaktadır.

Türkiye ile sıkı bir ticari ilişkisi bulunan Özbekistan, mesafenin uzak olmasından dolayı yük taşımacılığının zorlu olduğu bir ülkedir. Fakat firmamızın geniş araç ağı, son teknoloji ürünleri ve profesyonel ekibi ile beraber bu zorluklar, müşteriler için sadece memnuniyet haline getirilmektedir.

Özbekistan Nakliye Hizmeti

YLC LOJİSTİK, Özbekistan nakliye hizmeti konusunda edindiği tecrübesini başarılı bir şekilde sahaya yansıtan bir firmadır. Her ihtiyaca cevap verecek araç sayısı ve tipi ile beraber taşımacılık alternatifine sahiptir. Özbekistan ile Türkiye arasında yapılan farklı yük çeşitlerine göre taşımacılık hizmeti verebilen firmamız, sorunsuz ve kaliteli bir şekilde teslimatları zamanında yapmaktadır.

Özbekistan nakliye, Türkiye ile arasındaki mesafenin uzak olmasından dolayı zorlu bir hizmettir. Bu hizmetin sağlanması noktasında araçların yeni ve bakımlı olması, dorselerin seçimi, yükün uygun şekilde yerleştirilmesi ve doğru bir rota tercihi önemlidir.

Taşınacak yükün çeşitliliğin fazla olmasına ek olarak bazı müşterilerin komple taşımacılık hizmeti için yeterli olmayacak ağırlıkta ve hacimde yükü olabilmektedir. Bu noktada sağlanan farklı alternatifler ile Özbekistan nakliye işlemleri için müşterilere mümkün olan tüm kolaylıklar sağlanmaktadır.

özbekistan nakliye

Özbekistan Nakliye Avantajları

Özbekistan nakliye hizmeti, ağırlıklı olarak karayolu ile yapılan bir hizmettir. Hem maliyet yönünden hem de imkânlar olarak bu alternatif her zaman öne çıkmaktadır. Bu sebeple uluslararası karayolu taşımacılığının sağladığı avantajlar bu noktada hissedilirken YLC LOJİSTİK ayrıcalıkları da avantaj olarak müşteriye yansımaktadır.

Özbekistan’a yük taşıması noktasında karayolunun tercih edilmesi, farklı rotaların tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede teslimatın yapılacağı yerlere göre rota çizimi mümkün olmaktadır. Ayrıca dış çevre faktörleri de göz önünde bulundurularak olası aksamaların önüne geçilebilmektedir.

YLC LOJİSTİK bünyesinde yer alan araçların sayısı ve tipi, taşınacak yükler için alternatif olmaktadır. Yüklere göre farklı dorseler ve araç uzunluğu tercih edilebilmektedir ve bu da maliyet anlamında olumlu bir sonuç doğurmaktadır. Ayrıca komple taşımacılığa ek olarak parsiyel nakliye seçeneğiyle de farklı müşterilerin yükleri tek seferde taşınarak hedeflere götürülmektedir.

Karayolu tercihinin ağırlıklı olduğu Özbekistan nakliye hizmeti için kapıdan kapıya teslimat da en önemli avantajlardandır. Bu sayede özellikle fabrikalardan alınan yükler, hedefe kadar götürülerek kapıya teslim edilmektedir ve herhangi bir ekstra sürece gerek kalmamaktadır. Oldukça kullanılabilir ve tercih edilen bir hizmet olmasına ek olarak maliyet ve zaman anlamında da kazanç sağlanmaktadır.

Hızlı ve Güvenli Taşımacılık

Profesyonel ekipler tarafından yürütülen tüm süreçler, olası bir aksamanın önüne geçilmesine veya hızlı bir şekilde çözümlenmesine olanak sağlar. Bünyemizde yer alan uzman kişiler ve son teknoloji ürünler ile tüm süreçler planlanarak en uygun şekilde ele alınmaktadır. Tüm yükleme ve boşaltma işlemlerinde de aynı şekilde uzman kişiler çalışmaktadır. Standartlara uygun şekilde yapılan yüklemelerde yük; ağırlığına, hacmine ve hassasiyetine uygun şekilde yerleştirilir. Bu sayede yükün taşıma esnasında zarar görmesinin önüne geçilir.

YLC LOJİSTİK tarafından Özbekistan nakliye için sağlanan bir diğer avantaj, çıkış ve varış zamanlarının seçilebilir olmasıdır. Buna göre bir yük istenilen bir zamanda teslim alınır ve planlarda aksamalara neden olmaz. Aynı şekilde teslimatı noktasında da belirtilen zaman dikkate alınarak teslimat yapılır. Bu sayede tarafların planlarında herhangi bir değişiklik ve aksama olması engellenir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve belirsizliklerin ortadan kaldırılması için sağlanan destek hizmetimiz, 24 saat boyunca aktif olmaktadır. Tüm sorulara ve sorunlara karşı destek veren uzman kişiler, tarafların sorunlarını çözmede profesyonel destek sağlamaktadır.

Özbekistan nakliye hizmeti kapsamında taşınan tüm yükler sigorta altına alınmaktadır. Bu sayede taşıma sürecinde yaşanabilecek tüm aksaklık ve hasarlar, sigorta kapsamında olmaktadır ve mağduriyetler engellenmektedir.

Türkiye Özbekistan Arasında Taşıması Yapılan Yük Grupları

Türkiye ile Özbekistan arasındaki ticari ilişkiler, birçok farklı ürün grubunun ihraç ve ithal edilmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda Türkiye’den gıda, tekstil, mobilya, plastik ürünler, elektronik cihazlar, kimyasal ve bitkisel ürünler yoğunlukla ihraç veya ithal edilmektedir. Bu yüklerin iki tarafa da karşılıklı olarak taşınması için nakliye ihtiyacı doğmaktadır.

Özbekistan Nakliye İle Hizmet Verilen Şehirler

Özbekistan taşımacılık hizmeti ile ülkenin tüm şehirlerine teslimat mümkün olmaktadır. Fakat yoğunlukla Taşkent, Semerkant, Buhara ve Andican şehirlerinden daha çok talep oluşmaktadır.

özbekistan nakliye
Scroll to Top