Gürcistan Nakliye

gürcistan nakliye

YLC TRANS LOJİSTİK, Gürcistan nakliye hizmetini tecrübesi ve profesyonel ekibiyle birlikte kalite bir şekilde sunmaktadır. Piyasanın Gürcistan’a olan nakliye talebinin karşılanmasında da önemli bir rolü üstlenmektedir. Ylc Lojistik Gürcistan nakliye hizmeti için her hafta düzenli olarak araçlar taşımacılık yapıyor. Bu sayede yük teslimatı yapacakların planlaması rahat olmaktadır.

Gürcistan ile ülkemiz arasında ticari anlamda yoğun bir trafik bulunmaktadır. Hatta Gürcistan’ın en fazla ticaret yaptığı ülke Türkiye’dir diyebiliriz. Birbirine yakın ülkeler olması bu duruma etki ederken, bu sayede çok sayıda yük de iki ülke arasında taşınmaktadır. Bu işlemler sırasında aksaklıkların olmaması ve yüklerin zarar görmemesi de bu ticari ilişkinin önemli bir parçasıdır.

Gürcistan Nakliye Hizmeti

Ylc Trans Gürcistan’a nakliye konusunda, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Gürcistan nakliye , Gürcistan taşıma, Gürcistan lojistik, Gürcistan Parsiyel yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Gürcistan taşıma, Gürcistan lojistik, Gürcistan Parsiyel taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir. Gürcistan’da nakliye yapılan başlıca iller; Batum, Gori, Telavi, Tiflis, Rustavi’dir.

Gürcistan Karayolu Nakliye

Gürcistan nakliye hizmeti, ağırlıklı olarak karayolu ile yapılmaktadır. Haftalık olarak çıkış yapan araçlara alınan yükler, Gürcistan’ın farklı illerine ulaştırılır. Yüklerin yerleştirilmesi ve nakliyenin takibi için kullanılan son teknoloji ürünler sayesinde nakliye işlemi sorunsuz ve en kaliteli şekilde sunuluyor.

Karayolu ile gerçekleştirilen nakliye de farklı araç tipleri tercih edilebiliyor. Çoğunlukla tır segmenti ağırlıklı olan bu araçlar ile parsiyel taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede Gürcistan nakliye hizmeti alacak kişilerin hem lojistik maliyetini düşürüp hem de bu sayede ihracatınıza hız kazandırıyoruz.

YLC TRANS Gürcistan Nakliye Avantajları

YLC TRANS ile Gürcistan nakliye hizmeti alımlarında birçok avantaja sahip olunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından olan YLC TRANS, sağladığı avantajlar ve çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Gürcistan taşımacılık hizmeti alan müşteriler, öncelikle yüklerin araçlara yüklenmesi işleminde en az sorunla karşılaşırlar. Son teknolojiler ile yüklerin taşınması ve yerleştirilmesi sorunsuz yapılır. Özellikle parsiyel taşımacılıkta  yükler teslimat sırasına uygun olarak yerleştirilerek hem zamandan tasarruf sağlanır hem de elleçleme işlemi azaltılıyor.

Taşıma işlemleri için ağırlıklı olarak karayolunun tercih edilmesi sayesinde kapıdan kapıya nakliye hizmeti sunulabilmektedir. Özellikle ağır tonajlı teslimatlar için önem arz eden bu işlem, fabrikadan alınan yükün herhangi bir aktarma veya aracı olmaksızın alıcıya ulaşmasını sağlar. Böylece her iki taraf için hem zamanı, hem de maliyeti ciddi oranda düşürür. Ayrıca herhangi bir aktarım olmadığı için elleçleme işlemi de aynı şekilde azalmaktadır.

gürcistan nakliye

Gürcistan nakliye hizmetinin en önemli noktalarından birisi de müşterinin bilgilendirilmesi ve ihtiyaç duyduğu zamanlarda destek sağlanmasıdır. Bu noktada YLC TRANS olarak 7/24 uzman desteği sunulurken araç takibi ile müşterilerin bilgilendirilmesi özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Taşımacılıkta yaşanan en büyük sorun, yüklerin zamanında gideceği noktalara ulaştırılmamasıdır. Çünkü böyle bir durumda yükün alıcısı, planını değiştirmek veya iptal etmek durumunda kalmaktadır. YLC Lojistik, sağladığı Gürcistan taşımacılık hizmetinde bu durumu en aza indirmektedir. Yüklerin zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırılması için hem teknolojiden hem de profesyonel ekiplerinden faydalanmaktadır.

YLC TRANS LOJİSTİK olarak taşıma sırasında yükleri sigortalayarak güvence altına almaktadır. Yükleme işleminden teslimatına kadar oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı tüm yükler sigortalanıyor. Böylece firmanızın herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiliyor.

Türkiye-Gürcistan Arasında Taşıma Yapılan Yükler

Gürcistan nakliye hizmetiyle Gürcistan’a farklı sektörlere ait oldukça fazla çeşitlilikte yük taşıma yapılmaktadır. Aynı şekilde Gürcistan’dan ülkemize oldukça yoğun bir yük taşıması mevcuttur. Her iki yönü de düşündüğümüzde ağırlıklı olarak demir çelik ve tekstil sektöründen firmaların yükleri gönderiliyor. Bunlara ek olarak; otomotiv, yedek parça, gıda, mobilya sektöründen de yükler sıklıkla taşınan yükler arasındadır. Çoğunlukla ülkemizden tek yönlü olanlar ise beyaz eşya ve yapı malzemelerini kapsamaktadır.

Gürcistan ile karşılıklı olarak nakliyesi yapılan bu yükler düşünüldüğünde oldukça fazla ağır tonajlı yükleriniz de bulunabiliyor. Bunların taşınmasında YLC TRANS olarak farklı alternatiflerle çözümler üretilmektedir. Ayrıca parsiyel ve proje taşımacılık gibi farklı türlerle de çözümler üretilmektedir.

Gürcistan Nakliye İle Hizmet Verilen Şehirler

YLC TRANS olarak Gürcistan’a yük taşımacılığında hemen hemen her şehrine hizmet sunuluyor. Fakat özellikle belli şehirler için bu talep daha fazladır. Batum, Poti, Tiflis ve Kutaisi şehirleri en çok taşımacılık yapılan şehirlerdir.

Gürcistan’a ağırlıklı olarak karayolu taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bu sebeple Türkiye’nin çoğu yerinden yük teslim alınabilir. Ayrıca parsiyel yüklemeleriniz için de İkitelli’de yer alan depolarımız kullanıyoruz.

Scroll to Top