Kazakistan Nakliye

kazakistan nakliye

Kazakistan nakliye hizmeti, YLC Lojistik tarafından yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir hizmetimizdir. Rota olarak farklı alternatifleri içeren bu nakliye hizmeti, iki ülke arasındaki ithalat ve ihracata bağlı olarak yoğun talep görebilmektedir.

Kazakistan ile Türkiye arasındaki mesafenin uzak olması, bu hizmetin sağlanmasının zorlukları arasında yer almaktadır. Karayolu taşımacılığın tercihi noktasında çok sayıda zorlukla karşılaşılan bu nakliyede birçok ülkeye uğrayarak hedefe gidilmektedir. Bu da her ülkenin sınırlarında bazı aksaklıkların doğmasına sebep olabilmektedir. Fakat firmamızın bünyesinde bulunan uzman ekipler sayesinde bu tarz zorluklar hızlıca ele alınarak, çözüme kavuşturulur.

Kazakistan Nakliye Hizmeti

Kazakistan nakliye hizmeti kapsamında firmamız, talebe cevap verebilecek araç sayısına sahiptir. Haftanın belli günleri planlanarak yola çıkan araçlar sayesinde planlı bir şekilde teslimatlar yapılabilmektedir. Araçların sahip olduğu dorseler, yükün hasar görmesini engellemeye yönelik olurken farklı araç seçenekleri ile yüke en uygun araç seçimi de yapılabilmektedir.

Kazakistan taşımacılık hizmeti için alternatif hizmetler de mevcuttur. Komple taşımacılık hizmetinden faydalanmak istemeyenler için parsiyel taşımacılık seçeneği de tercih edilebilir. Ayrıca özel proje taşımacılık ve ekspres taşımacılık da alternatifler arasındadır.

kazakistan nakliye

Kazakistan Nakliye Hizmeti İçin Sağladığımız Avantajlar

Kazakistan’ın mesafe olarak uzak olması, firma seçimini daha önemli bir hale getirmektedir. Ayrıca birden fazla ülkeden geçilerek yükün hedefe ulaştırılması gerektiğinden en uygun rotanın doğru belirlenmesi ve sorunlar noktasında Kazakistan nakliye hizmeti için çözüm odaklı bir yapıyı benimsemiş olmak önemlidir.

Kazakistan nakliye hizmeti için genellikle karayolu tercihi yapılmaktadır. Kazakistan’a ulaşım noktasında gidilecek yolların altyapı eksikliği de düşünüldüğünde araçların buna uygun olması yükün zarar görmemesi adına önem arz etmektedir. Ayrıca zamanında teslimat için de aynı durum söz konusu olacaktır. Farklı rotalarla gidilebilecek hedef için rotanın her koşulu değerlendirilmelidir ve burada da uzman ekibimiz devreye girmektedir. Yol ve hava koşullarına göre oluşturulan rotalar sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslimat yapılabilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan bir diğer avantaj ise kapıdan kapıya teslimat seçeneğidir. Yurtiçindeki her şehirden teslim alınabilen yükler, özellikle fabrikadan teslimler konusunda rahatlık ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Teslimat yapılan yede de kapıya kadar yükün götürülmesi ekstra maliyetleri engellerken elleçleme işlemlerini azaltmaktadır.

Kazakistan nakliye hizmetinin bir diğer artısı ise çıkış ve varış saatlerinin seçilebilir olmasıdır. Yükler istenilen zamanda teslim alınabilir ve varış noktasına istenilen bir zamanda teslim edilebilmektedir. Bu sayede gönderici ve alıcı tarafında planlamalar rahatlıkla yapılmaktadır.

YLC lojistik tarafından Kazakistan nakliye hizmeti için komple ve parsiyel taşımacılık seçeneği mevcuttur. Komple taşımacılık hizmeti için yeterli yükü olmayan müşteriler, parsiyel taşımacılığı tercih ederek maliyeti azaltabilmektedir. Parsiyel taşımacılık mantığıyla yüklenen yüklerin teslimat noktalarına göre planlanması sayesinde de yüklerin hasar görmesi engellenmektedir.

Firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekipler sayesinde taşımacılık süreçleri sorunsuz işlemektedir. Yüklerin yüklenmesi ve boşaltılması, taşıma esnasındaki destek talepleri, planlamalar ve birçok süreç bu ekipler tarafından yürütülmektedir ve kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Özellikle elleçleme aşamasında yüklerin ağırlığına ve hassasiyetine göre de planlama yapmak, olası bir hasarı ve aksaklığı gidermektedir.

Kazakistan nakliye hizmetinden yararlanan müşterilerimiz uzman kişiler tarafından destek alabilmektedir. Bu sayede süreçlere ilişkin belirsizlikler giderilerek müşteri memnuniyeti de artırılmaktadır. Sağlanan desteğin 7/24 sunulması ise güven noktasında öne çıkarmaktadır.

Taşıma süreci boyunca yüklerin hasarsız ve sorunsuz ulaştırılması, en önemli faktördür. Fakat her tedbire karşın beklenmeyen bazı aksaklıklar olabilmektedir. Bu noktada ise yüklerin teslimatı boyunca yapmış olduğumuz sigorta devreye girerek tüm bu olumsuz durumu pozitife çevirmektedir.

Kazakistan’a Taşınan Yük Grupları

Kazakistan ile Türkiye arasında yaşanan ihracat ve ithalat, bu ürünlerin sorusuz bir şekilde taşınmasına da bağlıdır. Lojistik desteğin yeterli bir seviyede olması ve talebi karşılayabilmesi pozitif etki oluşturmaktadır.

Türkiye’nin Kazakistan’a ihraç ettiği ürün gruplarının başında tekstil ve giyim eşyaları gelmektedir. Ayrıca mobilya, makinalar ve plastik ürün grupları da yoğunlukla ihraç edilmektedir.

Kazakistan tarafından ise çoğunlukla bitkisel ürünler ve tahıl, demir-çelik ve ana metal sanayi ürünleri ihraç edilmektedir. Kazakistan’dan bu yüklerin Türkiye’ye getirilmesi noktasında da YLC TRANS olarak tercih edilmekteyiz.

Kazakistan Nakliye İle Hizmet Verilen Şehirler

Kazakistan nakliye hizmeti ile birçok şehre teslimat yapılmaktadır. Haftanın belli günlerinde yapılan bu teslimatlar ağırlıklı olarak Karaganda, Kostanay, Kızılyar, Çimkent ve Pavlodar şehirlerine olmaktadır.

Scroll to Top