GÜRCİSTAN LOJİSTİK

gürcistan lojistik

Gürcistan Lojistik

YLC LOJİSTİK, Gürcistan Lojistik hizmetini tecrübesi ve profesyonel ekibiyle birlikte kalite bir şekilde sunmaktadır. Piyasanın Gürcistan’a Lojistik talebinin karşılanmasında da önemli bir rolü üstlenmektedir. Ylc Lojistik Gürcistan Lojistik hizmeti için her hafta düzenli olarak araçlar taşımacılık yapıyor. Bu sayede yük teslimatı yapacakların planlaması rahat olmaktadır.

Gürcistan ile ülkemiz arasında ticari anlamda yoğun bir trafik bulunmaktadır. Hatta Gürcistan’ın en fazla ticaret yaptığı ülke Türkiye’dir diyebiliriz. Birbirine yakın ülkeler olması bu duruma etki ederken, bu sayede çok sayıda yük de iki ülke arasında taşınmaktadır. Bu işlemler sırasında aksaklıkların olmaması ve yüklerin zarar görmemesi de bu ticari ilişkinin önemli bir parçasıdır.

Gürcistan Lojistik Hizmeti

Ylc Trans Gürcistan’a nakliye konusunda, uzman personeli ve yılların verdiği sektör deneyimleriyle Gürcistan Lojistik , Gürcistan taşıma, yüklerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşır.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Gürcistan taşıma, Gürcistan lojistik, Gürcistan Parsiyel taşımacılık hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Gürcistan’da nakliye yapılan başlıca iller; Batum, Gori, Telavi, Tiflis, Rustavi’dir.

Gürcistan Lojistik hizmeti, ağırlıklı olarak karayolu ile yapılmaktadır. Haftalık olarak çıkış yapan araçlara alınan yükler, Gürcistan’ın farklı illerine ulaştırılır. Yüklerin yerleştirilmesi ve nakliyenin takibi için kullanılan son teknoloji ürünler sayesinde nakliye işlemi sorunsuz ve en kaliteli şekilde sunuluyor.

Karayolu ile gerçekleştirilen Gürcistan lojistik hizmetlimizde  farklı araç tipleri tercih edilebiliyor. Çoğunlukla tır segmenti ağırlıklı olan bu araçlar ile ayrıca parsiyel taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede Gürcistan Lojistik hizmeti alacak kişilerin hem lojistik maliyetini düşürüp hem de bu sayede ihracatınıza hız kazandırıyoruz.

Gürcistan Lojistik Avantajları

YLC TRANS ile Gürcistan Lojistik hizmeti alımlarında birçok avantaja sahip olunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından olan YLC TRANS, sağladığı avantajlar ve çözümler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Gürcistan taşımacılık hizmeti alan müşteriler, öncelikle yüklerin araçlara yüklenmesi işleminde en az sorunla karşılaşırlar. Son teknolojiler ile yüklerin taşınması ve yerleştirilmesi sorunsuz yapılır. Özellikle parsiyel taşımacılıkta  yükler teslimat sırasına uygun olarak yerleştirilerek hem zamandan tasarruf sağlanır hem de elleçleme işlemi azaltılıyor.

Taşıma işlemleri için ağırlıklı olarak karayolunun tercih edilmesi sayesinde kapıdan kapıya nakliye hizmeti sunulabilmektedir. Özellikle ağır tonajlı teslimatlar için önem arz eden bu işlem, fabrikadan alınan yükün herhangi bir aktarma veya aracı olmaksızın alıcıya ulaşmasını sağlar. Böylece her iki taraf için hem zamanı, hem de maliyeti ciddi oranda düşürür. Ayrıca herhangi bir aktarım olmadığı için elleçleme işlemi de aynı şekilde azalmaktadır.

Gürcistan Nakliye

Gürcistan Lojistik hizmetinin en önemli noktalarından birisi de müşterinin bilgilendirilmesi ve ihtiyaç duyduğu zamanlarda destek sağlanmasıdır. Bu noktada YLC TRANS olarak 7/24 uzman desteği sunulurken araç takibi ile müşterilerin bilgilendirilmesi özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Taşımacılıkta yaşanan en büyük sorun, yüklerin zamanında gideceği noktalara ulaştırılmamasıdır. Çünkü böyle bir durumda yükün alıcısı, planını değiştirmek veya iptal etmek durumunda kalmaktadır. YLC Lojistik, sağladığı lojistik hizmetinde bu durumu en aza indirmektedir. Yüklerin zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırılması için hem teknolojiden hem de profesyonel ekiplerinden faydalanmaktadır.

YLC LOJİSTİK olarak taşıma sırasında yükleri sigortalayarak güvence altına almaktadır. Yükleme işleminden teslimatına kadar oluşabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı tüm yükler sigortalanıyor. Böylece firmanızın herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiliyor.

Türkiye-Gürcistan Lojistik

Gürcistan Lojistik hizmetiyle Gürcistan’a farklı sektörlere ait oldukça fazla çeşitlilikte yük taşıma yapılmaktadır. Aynı şekilde Gürcistan’dan ülkemize oldukça yoğun bir yük taşıması mevcuttur. Her iki yönü de düşündüğümüzde ağırlıklı olarak demir çelik ve tekstil sektöründen firmaların yükleri gönderiliyor. Bunlara ek olarak; otomotiv, yedek parça, gıda, mobilya sektöründen de yükler sıklıkla taşınan yükler arasındadır. Çoğunlukla ülkemizden tek yönlü olanlar ise beyaz eşya ve yapı malzemelerini kapsamaktadır.

Gürcistan ile karşılıklı olarak nakliyesi yapılan bu yükler düşünüldüğünde oldukça fazla ağır tonajlı yükleriniz de bulunabiliyor. Bunların taşınmasında YLC Lojistik olarak farklı alternatiflerle çözümler üretilmektedir. Ayrıca parsiyel ve proje taşımacılık gibi farklı türlerle de çözümler üretilmektedir.

Gürcistan’da Hizmet Verilen Şehirler

YLC TRANS olarak Gürcistan lojistik yük taşımacılığında, hemen hemen her şehrine hizmet sunuluyor. Fakat özellikle belli şehirler için bu talep daha fazladır. Batum, Poti, Tiflis ve Kutaisi şehirleri en çok taşımacılık yapılan şehirlerdir.

Gürcistan’a ağırlıklı olarak karayolu lojistik hizmeti verilmektedir. Bu sebeple Türkiye’nin çoğu yerinden yük teslim alınabilir. Ayrıca parsiyel yüklemeleriniz için de İkitelli’de yer alan depolarımız kullanıyoruz.

Scroll to Top